defaultBan

Varianty výrobků

Sluneční plachty Ingenua®

Ingenua je systém slunečních plachet, sloupů, polosloupů, úchytů a dalšího příslušenství tvořící vaše zastínění.  Sami určíte vzhled netradičního posezením terase, u bazénu, v zahradě. Ovládání sluneční plachty je velmi jednoduché a naprosto variabilní. Posuvem uchycení na sloupu určíte sklon plachty a tím kdykoli reagujete na polohu slunce. Vzhled a schopnost měnit sklon dělají Ingenua sluneční plachty dokonalé.

1

Slunečníky Paraflex®

Systém slunečníků Paraflex® nabízí širokou flexibilitu při ochraně před sluncem danou širokou nabídkou velikostí slunečníků a různých možností upevnění. Můžete využít praktické ukotvení slunečníku na zeď, rozšíření základního sloupu o rameno pro víc slunečníků a podobně. Patentovaný kloub umožňuje libovolné naklopení slunečníku podle Vašich potřeb a to snadno a jednoduše.

2

Slunečníky Rimbou

Slunenčíky Rimbou vás zaujmou tvarem a konstrukcí. Jsou inspirovány přírodou. Tvarem připomínají list a působí tím pozitivně na lidskou psychiku. Odpočinek pod slunečníkem si opravdu vychutnáte.

3

Slunečníky Eclipse

Nevšední tvar, nevšední konstrukce. Designový slunečník Eclipse je tvořen polohovatelným sloupem,  kulatým rámem s vypnutou látkou. Zajímavý prvek, který umocní vzhled vaší terasy.

4

Slunečníky Infina

Slunenčíky Infina nabízejí inovativní konstrukci, která zajišťuje, že neexistují žádné viditelné prvky v dolní části stínícího plátna, které by vás rušily v odpočinku. Všechny konstrukční prvky jsou nad plátnem.

5

Slunečníky Icarus

Koncepce jedinečného a funkčního zastínění inspirované přírodou. Výrazný tvar listu s dokonale zpracovaným ovládacím systémem umožňujícím naklápění i otáčení systému. Tímto elegantním zastíněním výrobce opustil tradiční vyšlapané cesty a poskytuje každé terase či zahradě útulný a bezpečný pocit.

6

Slunečníky Spectra

 Minimalistický design Spectra nedělá žádné kompromisy a je ideálním doplňkem ke stylovému nábytku. Stínící plachta je upevněna na rameno. Úhel sklonu slunenčíku k tyči lze snadno změnit podle individuelní situace. Variabilně je možné spojit do systému Dvojitá Spectra či MULTI Spectra – čtyři slunečníky.

7
Chcete vědět víc?