defaultBan

Slunečníky Paraflex®

Slunečníky vás ochrání před sluncem při vašem odpočinku. Nabízené slunečníky z Hobbymarketu vám vydrží někdy i celou jednu sezonu. Další možností jsou značkové slunečníky se zárukou, kde je kladen důraz na design.

Slunečníky PARAFLEX

Paraflex je soubor slunečníků a komponentů, ze kterých je možné sestavit slunečník či systém slunečníků s maximální variabilitou. Základní koncept je inspirován lidskou paží s ramenem, loktem, zápěstím a rukou.

katalog

1

Tipy

Plachtu lze jednoduše složit a přes zimní měsíce uschovat. Jednoduchost systému ručního ovládání Vám umožní během krátkého okamžiku regulovat zastínění dle Vašich potřeb a představ.

Plusy:

  • Snadné použití. Slunečník můžete vytáhnout díky geniálnímu upínacímu systému. Jednoduchým stisknutím tlačítka si můžete slunečník naklonit do požadované polohy.
  • Snadno skladovatelný. Slunečník můžete zavřít dvěma způsoby: buďto můžete vzít za držáku a zavřete jej, nebo jej můžete nechat na rameni a zavřete ho díky zipu na krytu slunečníku.
  • Maximální flexibilita. Ramena slunečníku jsou díky pantům velmi pružná. Po otevření rukojeti slunečníku lze rameno snadno a rychle přesunovat. Rameno může být snadno demontováno pro ukládání během zimy.

Průběh zakázky:

Po konzultaci je možné objednat slunečník dle vašeho požadavku, popřípadě je možné objednat instalaci.

Instruktážní video PARAFLEX

Vizualizace

 

Inspirace

Chcete vědět víc?