defaultBan

Sluneční plachty

Zapomeňte na starý neforemný slunečník. Od teď jsou tu ladné sluneční plachty, které v mžiku vykouzlí příjemný stín. Vzdušný design, jednoduchá údržba a variabilní uchycení, to jsou výhody slunečních plachet, které mají široké uplatnění.

Stínící plachty

Stínící plachty jsou na rozdíl od klasických markýz daleko flexibilnější. Přesto, že se plachty ovládají manuálně, je jejich polohování snadné a všestranné (na rozdíl od markýz, které se pohybují pouze jedním směrem). Samotnou plachtu je možné přivázat na nosné sloupy nebo pomocí kotev, které jsou upevněné na stěnách domů. Použité technologie vycházejí z principu plachetnic na moři a i použitý materiál je velice odolný vůči povětrnostním vlivům.

Sluneční stínící plachty

Sluneční stínící plachty mají několik variant tvarů a širokou barevnou škálu. Po instalaci betonových patek je následná montáž velmi snadná a před zimní sezonou lze během několika okamžiků plachtu stáhnout a uskladnit. Kombinace různých plachet a jejich variabilita umožňují zajímavé a při tom praktické řešení stínění. V nabídce jsou také boční plachty, které vytvoří příjemné závětří, ale i soukromí před cizími pohledy z okolí.

Sluneční plachty na terasu i do restaurace

Sluneční plachty se hodí na terasu, zahradu i k dětskému pískovišti. Menší rozměry mají uplatnění například u lehátek či u bazénu a naopak ty největší lze použít pro zakrytí venkovních ploch restaurací nebo na zahradní párty. Flexibilita a napnutí plachty umožňuje naklonit stínící plochu podle toho, jak se během dne stáčí slunce.

Chcete se podívat na sluneční plachty a na vlastní oči se přesvědčit, jak snadné je ovládaní a instalace? Navštivte Úvaly u Prahy, kde leží naše prodejna i s vystavenými modely.

Chcete vědět víc?